“One laptop to rule them all” oraz jak Diablo pomaga w problemach z alkoholem | 2nite 3

W trzecim odcinku serii 2nite, dwóch profesjonalistów IT – Krzysztof i Fred – doradza Aleksandrze w trudnym wyborze przed jakim stoi ona w niedalekiej przyszłości – zakupie nowego laptopa. Analizujemy wymagania użytkowniczki i pod tym kątem analizujemy dostępne spektrum systemów operacyjnych i sprzętu – począwszy od tabletów, poprzez “gamingowego” laptopa z Windowsem, a na Macbooku Pro kończąc. Wymagania Aleksandry są dość specyficzne, ponieważ chce ona robić z nowym laptopem wszystko, wliczając w to granie w Wiedźmina 3. Dobrze byłoby także, gdyby umiał sam zrobić i przynieść kawę.

Na początku odcinka poruszamy także palący problem składania reklamacji – wyciągamy na wierzch brak profesjonalizmu w obsłudze klienta z jakim na codzień wszyscy się spotykamy. Dyskusja ta jest “sponsorowana” przez firmę Ideashirt z Wrocławia, która to niedawno popisała się “fachową” obsługą w zakresie sprzedaży, produkcji i przyjmowania reklamacji koszulki z nadrukiem. Oto jak wygląda sprzedany przez nią ideashit po jednym praniu (kliknij aby powiększyć):

Firma nie poczuwa się do przyjęcia reklamacji…. Co ciekawe, w toku dyskusji okazuje się, że firmy kurierskie nie pozostają daleko w tyle.

A także jak Diablo pomaga w leczeniu alkoholizmu i wiele innych ciekawostek! Zapraszamy do słuchania i subskrybowania.

Komentarze